Знаменита артистка "Жіночого Кварталу", талановита співачка, популярна Віра Кекелія оприлюднила смішний відеоролик зі своєю участю в соцмережі. Вона здалася на сцені гумористичного проекту "Жіночий Квартал" зі своїм колегою Ромою Міщеряковим.

Відповідну відеоленту Віра Кекелія розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Українська співачка постала перед аудиторією на великій сцені гумористичного проекту в образі зірки. Вона одягнена в красиве біле плаття з відкритим декольте і довгі жіночі рукавички чорного кольору.

Крім цього, поруч з нею можна побачити відомого коміка сьогоднішнього дня – Рому Міщерякова, який зіграв роль ведучого в гумористичній мініатюрі.

Також варто відзначити, що в самій мініатюрі артисти зіграли пародію на відому зоряну передачу "ЖВЛ".

"ХЗЛ😂пародія на ЖВЛ! Не могла собі й уявити, що в жіночому кварталі буду пародіювати програму ЖВЛ! Загалом, дивіться як ми з Петею чорним розповідаємо всю правду про український шоу-бізнес😂 якийсь чувак, @misheriakov, Ромчик, Спасибі тобі;)", - прокоментувала свою публікацію Віра.

Дивлячись на відео, можна помітити, що воно виявилося досить смішним, особливо момент, на якому помітно, що сама Віра Кекелія була не готова зіграти зірку в мініатюрі. Складається враження, що це була імпровізація, але швидше за все – це дуже добре відрепетирувана сцена і відмінна акторська гра героїні в мініатюрі.

Нагадаємо, що знаменита співачка Віра Кекелія показала аудиторії своє досягнення.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома артистка Віра Кекелія постала в строгому образі леді.

Також портал "Українці" писав, що артистка "Жіночого Кварталу" Віра Кекелія показала шанувальникам, як потрібно веселитися.