Народний артист України, найбільш впізнаваний телеведучий на екранах телебачення, актор Юрій Горбунов поділився фотографією в соцмережі. Він постав перед публікою в щоденному образі.

Відповідну публікацію Юрій Горбунов оприлюднив у своєму акаунті в Instagram.

Народний артист України показався шанувальникам у білій зимовій куртці на пасажирському сидінні автомобіля. Він тримає в руках мобільний телефон для того, щоб порадувати свою аудиторію селфі - знімком.

Крім цього, можна помітити, що актор знаходиться в досить втомленому стані або ж він тільки прокинувся перед тим, як поїхати у своїх справах.

Також Юрій написав звернення до своїх фанатів під знімком.

"Уже стає звичним що зими малосніжні!Тому радіємо що хоч сьогодні день схожий на грудень.Хоча купами не падає😇", - прокоментував свій пост знаменитий телеведучий.

Публіка, яка підписана на сторінку народного артиста, досягла понад 900 тисяч осіб. Вони активно залишають свої коментарі під кожною публікацією ведучого.

"Харошого дня Юрій", "Так, реально круто🔥", "Гарний хлоп, а ще гарний ведучий👍 👍", "Та вам ваще щастить, в Енергодарі їм і не пахне😔😔😢😢😖😖😞😞😞😟😟😟", - коментують фотографію юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Юрія Горбунова в Instagram
Коментарі на пост Юрія Горбунова в Instagram

Нагадаємо, що відомий український телеведучий Юрій Горбунов показав важливу церемонію, на якій відзначили заслуги лікарів.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменитий актор Юрій Горбунов показав аудиторії спільний знімок зі своєю дружиною Катею Осадчою.

Також портал "Українці" писав, що популярний артист Юрій Горбунов поділився з шанувальниками кадром на дозвіллі.