Колишня учасниця вокального проекту "Голос країни", учасниця гумористичного проекту "Жіночий Квартал", талановита співачка Віра Кекелія поділилася кадрами зі зйомок у соціальній мережі.

Відповідні фотографії Віра Кекелія оприлюднила у своєму акаунті Instagram.

Популярна співачка постала перед аудиторією в звичному для себе образі - жіноче суворе плаття чорного кольору з відкритими плечима і довгі чорні рукавички.

Варто відзначити, що в її публікації спочатку можна звернути увагу на маленький відеоролик, на якому співачка посміхається і позує в різних позах перед камерою об'єктива.

"Люби Мене міцно-міцно Поки любов жива і чиста Люби Мене неначе вперше Наша любов неба вища! Фото і міні-відео @adam.chuk 🖤Дякую за сьогоднішній день @marta_adamchuk і @zhenskiykvartal_official 💜#віракекелія #любимене #віракекеліялюбимене", - прокоментувала свій пост українська знаменитість.

Численні шанувальники, які підписані на сторінку своєї улюблениці, пильно стежать за її особистим життям і кар'єрою. Вони активно коментують кожну фотографію віри, і ця – не змусила себе чекати.

"Неймовірно гарна😍", "що модель, що фотограф-вогонь🔥 🔥 🔥 🔥 🔥", "подобається дуже маладець Вірочка любимо тебе ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️", "красива дуже😍 🤗", - залишають відгуки під знімками Віри юзери соцмережі.

Коментарі на пост віри Кекелії в Instagram
Коментарі на пост віри Кекелії в Instagram

Коментарі на пост віри Кекелії в Instagram
Коментарі на пост віри Кекелії в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка Віра Кекелія славно насмішила публіку, показавши свій виступ.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна артистка Віра Кекелія похвалилася фанатам своїм недавнім досягненням.

Також портал "Українці" писав, що знаменита співачка Віра Кекелія похвалилася строгим образом.