Чоловік Наді Дорофєєвої, член журі гумористичного проекту "Ліга Сміху", талановитий шоумен Володимир Дантес поділився знімками на своїй сторінці в соцмережі. Він показався публіці в незвичайному образі на зйомках.

Відповідну публікацію Володимир Дантес розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Талановитий співак постав перед шанувальниками в незвичайному образі - біла футболка і білі штани на босу ногу. Він позує на камеру для красивих знімків на білому тлі.

Варто відзначити, що український артист присвятив свій пост Новому Року, який ось-ось прийде до кожного в гості, і розповів, що він готує на святковий стіл.

"Давайте складемо Новорічний список разом! Що повинно стояти на святковому столі (крім алкоголю)? У мене це: 1. Олів'є 2. Шуба 3. Крабовий 4. Гріночки з часниковою намазкою 5. Багато мандарин 6. Курка запечена 7. Пюрешка 8. Свіжі овочі і багато зелені 9. Хліб 10. Соління 11. Сало 12. Нарізки сирні та ковбасні за бажанням 13. Оливки є у мене ще слабкість до вінегрету, але мене забракували друзі і Надя, типу це не новорічне блюдо (що взагалі?) 🤷 🏼 ♂ ️ ",- прокоментував свій пост Володимир.

Крім цього, він розповів, які фільми буде дивитися напередодні масштабного свята.

"Які фільми дивлюся: 1. Один вдома 2. Один вдома 2 3. Іронія долі 4. Пережити Різдво 5. Любіть Куперів 6. Привіт сім'ї 7. Клаус (мультфільм) 8. Відпустка по обміну 9. Година пік 10. Година пік 2 11. Міцний горішок 12. Міцний горішок 2 13. Різдво 14. 4 Різдва 15. Реальна любов 16. Привиди колишніх подружок Так, все що згадав написав) пишіть в коментарях, що любите дивитися, є і у що грати", - звернувся до шанувальників співак.

Нагадаємо, що знаменитий артист Володимир Дантес показав аудиторії свою маму на кухні.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановитий співак Володимир Дантес показав новорічні підготовки.

Також портал "Українці" писав, що відомий український артист Володимир Дантес потішив жіночу аудиторію голим животом.