Українська знаменитість, талановитий автор і виконавець власних пісень, телеведуча, красуня Тіна Кароль поділилася відеолентою в своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показала аудиторії одне зі своїх минулих виступів.

Відповідний Відеоролик Тіна Кароль оприлюднила на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Відомо, що українська знаменитість славиться на всю країну своєю красою і незвичайним сильним голосом. Вона вже багато років радує аудиторію своєю творчістю не тільки на території України, а й у багатьох країнах світу.

На відеоролику талановита артистка постала в звичайному образі дівчини - літній короткий комбінезон зеленого кольору. Вона відмінно танцює і рухається в ритм зі своєю підтанцьовкою і співає одну з найулюбленіших і популярних своїх пісень "Пупсик".

Сторіз Тіни Кароль
Сторіз Тіни Кароль

Крім цього, Тіна підписала своє відео словами "Спектакль. Ювілейний альбом".

Також варто відзначити, що пару місяців тому українська співачка показалася на головній обкладинці першої української книги-колекції успішних українських жінок, куди вона, відповідно, і потрапила. Там вона опинилася разом з Мілою Йовович, Джамалою та багатьма іншими дівчатами України.

Багато шанувальників Тіни Кароль впевнені, що вона гідна підкорити світову естраду і скласти конкуренцію самим епатажним і успішним артистам світу.

Нагадаємо, що талановита українська співачка Тіна Кароль дала цікаве інтерв'ю, на якому розповіла, що її надихає.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита артистка Тіна Кароль показала шанувальникам свій недавній шедевр.

Також портал "Українці" писав, що Українська телезірка Тіна Кароль розповіла аудиторії про своє нове заняття.