Талановитий продюсер, шоумен, український репер, один з найяскравіших і запальних представників шоу-бізнесу Олексій Потапенко (він же Потап) поділився відеолентою в своєму акаунті в соціальній мережі. Він показав аудиторії шикарний концерт зі своїми колегами по сцені і з близькими друзями.

Відповідний відеоролик Олексій Потапенко оприлюднив на своїй сторінці в Instagram.

Популярний український артист знаменитий на всю країну своїми унікальними талантами, він вже багато років радує аудиторію молодіжними піснями і просуванням нових зірок в український шоу-бізнес.

На своєму відео репер постав перед шанувальниками у всій своїй красі на великій сцені, заспівавши знамениті пісні разом з друзями і членами своєї групи – Позитивом і Дядьком Вадею.

Члени групи "Mozgi" постали перед аудиторією на шикарній сцені з світломузикою. Вони були одягнені в модний чорний одяг і розривали публіку своїми піснями.

Фото Потапа
Фото Потапа

Відомо, що Потап і його компанія присвятили свій виступ дню народження знаменитого українського музичного каналу "М1".

"У цей день хочемо прищепити Найулюбленіший і най музичніший канал України М1 з 19 річчям!! Скільки ми всього зробили разом за цю годину!!! Полагодьте Тусити і нехай все буде най най най!!",- прокоментував свій пост Потап.

Нагадаємо, що популярний український продюсер Олексій Потапенко порадував аудиторію вечірнім стримом, на якому виступив зі своїми підопічними.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменитий репер Потап показав шикарний знімок із закулісся гумористичного шоу.

Також портал "Українці" писав, що відомий український продюсер Потап продемонстрував шанувальникам свій ранок.