Знаменитий російський артист, телеведучий, талановитий комік, чоловік Алли Борисівни Пугачової Максим Галкін розмістив відеозвернення у своєму акаунті в соцмережі. Він показався в своєму шикарному особняку.

Відповідну відеоленту Максим Галкін оприлюднив на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Знаменитий російський комік відомий своїм унікальним талантом пародіювати популярних людей. Він без особливих зусиль може скопіювати характер, навіть заспівати голосом майже будь-якого артиста російської естради, та й не тільки.

Сторіз Максима Галкіна
Сторіз Максима Галкіна

У своєму відеоролику Максим Галкін постав перед публікою в щоденному домашньому образі - біла футболка і окуляри для кращого зору. Він крокує по шикарному особняку, в якому живе зі своєю великою сім'єю і, тримаючи в руці телефон, звернувся до аудиторії.

"Друзі, У мене нарешті з'явився мій YouTube-канал, і там вийшло відео, хто ще не бачив, обов'язково, ось можете за цим посиланням перейти. Чекаю вас там, лайкайте, всі справи", - звернувся до аудиторії знаменитий артист.

Максим Галкін
Максим Галкін

Відомо, що Максим Галкін вже показував на своїй сторінці уривки зі свого комедійного міні-фільму під назвою "Дистанціонка". Він там грає роль вчительки і різних школярів. Варто відзначити, що акторів, крім Максима, в цьому міні-фільмі немає.

Нагадаємо, що талановитий російський комік Максим Галкін показав шанувальникам, який він відмінний ведучий.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний російський шоумен Маским Галкін показала аудиторії, як він розважається в домашніх умовах.

Також портал "Українці" писав, що знаменитий артист Максим Галкін продемонстрував шанувальникам свої старі знімки.