Універсальний український шоумен, гуморист, телеведучий, колишній учасник "КВК", член журі "Ліги Сміху", учасник одного з сезонів "Танці з зірками" Ігор Ласточкін поділився шикарним знімком зі свого відпочинку в своєму акаунті в соціальній мережі.

Відповідний знімок Ігор Ласточкін оприлюднив на своїй сторінці в Instagram.

Шикарна акторська гра, відмінний вокал, класні рухи і танці, унікальне почуття гумору – і все це про Ігоря Ласточкіна. Він є, по суті, унікальною особистістю.

Відомо, що багато років тому він брав участь у російських іграх під назвою "КВК", де представляв Україну зі своєю командою з міста Дніпропетровськ. Команда дуже добре себе показала і якось раз дійшла до фіналу.

На сьогоднішній день український гуморист знаходиться на вершині популярності, його впізнають на вулицях і просять автографи.

Крім цього, він був учасником самого танцювального шоу країни" Танці з зірками", де показав неймовірний результат і здобув перше місце, не залишивши не єдиного шансу своїм опонентам.

У своїй публікації в соціальній мережі український комік постав перед публікою в шикарному холі готелю, який своїм виглядом нагадує будівлю Єгипту.

Фото Ігоря Ласточкіна
Фото Ігоря Ласточкіна

Він сидить на дивані і щось розповідає чоловікові, який сидить навпроти нього. Варто відзначити, що хлопці дотримуються дистанції один з одним.

"Диванні війська в бойовій готовності", - прокоментував свій пост талановитий комік.

Нагадаємо, що український актор Гарік Бірча порадував аудиторію кумедним відеороликом зі свого відпочинку в теплих краях.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановитий український гуморист Ігор Ласточкін оприлюднив фотографії зі свого минулого дня народження.

Також портал "Українці" писав, що популярний шоумен Ігор Ласточкін оприлюднив знімок у соцмережі.