Український професійний танцюрист, шоумен, член журі "Танців з зірками", "Україна має талант", а також "Ліги Сміху" Влад Яма порадував шанувальників сучасним відеороликом. Він зі своєю дружиною показав спільний танець для TikTok і запропонував аудиторії приєднатися до нього.

Відповідний відеоролик Влад Яма опублікував у своєму акаунті в Instagram.

Український професійний хореограф знаходиться на піку своєї популярності, він вже кілька років є основним гостем на всіляких українських телешоу, в більшості випадків, в кріслі судді.

Він набрав величезну популярність після того, як став партнером Наташі Могилевської на танцювальному проекті "Танці з зірками". Вони показували відмінний результат, і Наталя вирішила його зняти в парочці своїх кліпів.

Крім цього, багато років ходили чутки про роман Влада і Наталії, і через деякий час Влад Яма зізнався, що у них все-таки були таємні стосунки.

У своїй публікації український шоумен постав перед публікою зі своєю дружиною в домашній обстановці і спортивному одязі. Подружжя станцювали милий танець, який вирішили викласти в TikTok.

"Нам разом завжди весело!.. @liliya_yama ❤️ це ще не все-гоу в мій TikTok!..🤩 ",- підписав своє відео знаменитий шоумен.

Фото Влада Ями
Фото Влада Ями

Численні фанати, не стримуючи захоплення, залишили чимало відгуків під публікацією свого кумира.

"Супер👍 👍", "Клас 😍 ваша дружина навіть в такому танці дуже мило виглядає👏 👍", "Так тримати️", "А дружина красива ️ королю-Королева", - коментують публікацію танцюриста юзери соцмережі.

Коментарі на пост Влада Ями в Instagram
Коментарі на пост Влада Ями в Instagram

Нагадаємо, що український професійний танцюрист Влад Яма зачарував публіку теплими знімками зі своїм підростаючим сином.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановитий хореограф Влад Яма показав публіці свою красиву дружину, і те, чим вона добре займається.

Також портал "Українці" писав, що український танцюрист Влад Яма показав шанувальникам своїх батьків напередодні свят.