Топовий український шоумен, талановитий продюсер, успішний артист, телеведучий, популярний репер, а також заслужений артист України Олексій Потапенко (він же Потап) зачарував аудиторію кадрами зі свого відпочинку. Він показався зі своєю дружиною Настею Каменських на дорогому курорті.

Відповідні знімки Потап опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Знаменитий український продюсер відомий не тільки на території України, але і в багатьох країнах ближнього зарубіжжя. Він активно просуває талановиту молодь в сучасний шоу-бізнес.

Відомо, що нього був таємний роман зі своєю підопічною Настею Каменських ще багато років тому. І ось, нарешті, вони зіграли масштабне весілля в 2019 році, після чого живуть душа в душу.

У своїй публікації популярний артист постав перед публікою в цікавому образі - стильна сорочка ніжно-синього кольору з бавовни. Він зробив селфі-знімок під цікавим кутом, тримаючи телефон не на рівні голови, а нижче грудей. Вийшло дуже ефектно, ніби, крім неба і хмар, ззаду нічого немає.

Фото Насті Каменських і Потапа
Фото Насті Каменських і Потапа

Також він показав кадри зі своєю дружиною Настею Каменських, яка ніжно шепоче йому щось на вухо.

"Прислухатися до думок людей важливих у Вашому житті, як мінімум корисно, слухати чужі думки-забавно, але формувати своє-необхідна константа, навчитеся не захаращувати своє горище мотлохом, правильні думки - прості і резонують з внутрішнім я ! @kamenskux #птп", - підписав свою публікацію шоумен.

Нагадаємо, що популярний український продюсер Потап показав шикарні знімки зі своєю дружиною Настею Каменських на відпочинку.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановитий продюсер Олексій Потапенко похвалився своїм новорічним подарунком.

Також портал "Українці" писав, що знаменитий репер Потап нагадав аудиторії про свої минулі розривні концерти.