Українська скандальна телеведуча, колишня учасниця самого танцювального проекту "Танці з зірками" , а також актриса і модель Ольга Фреймут порадувала шанувальників відеороликом у своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показалася в домашньому образі на шикарній кухні.

Відповідний відеоролик Ольга Фреймут розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що скандальна телеведуча вчилася у Великобританії і отримала диплом журналіста. Їй вдалося влаштуватися на роботу в найбільшу компанію BBC. Але через деякий час вона вирішила повернутися в Україну, де і побудувала кар'єру телеведучої.

Талановита журналістка спочатку була запрошена на програму "Підйом", яку вела в парі з Олександром Педаном і Сергієм Притулою. Після цього вона була ведучою проекту "Шоуманія". Але пік популярності почався після того, як її запросили стати ведучою скандального і успішного проекту "Ревізор".

У своїй публікації ведуча постала перед публікою в домашніх умовах на кухні в ненав'язливій сукні бежевого кольору.

Оля разом зі своєю подругою щось готувала на кухні, тримаючи в руках книгу, якій, власне, і присвячений даний Відеоролик.

Ольга Фреймут
Ольга Фреймут

"Друзі, моє видавництво @snowdrop_publishing представляє унікальну книгу західноукраїнських рецептів 30-х років минулого століття. Практичні перепису городянок на день, які ми переклали з польської, адаптували та випробували. Для зручності я дописала окремий розділ про столовий етикет", - прокоментувала відео телезірка.

Нагадаємо, що українська телеведуча Ольга Фреймут порадувала шанувальників сюрпризами, які вона розіграла напередодні Нового року.

Як раніше повідомляв портал "Українці", телезірка Ольга Фреймут продемонструвала аудиторії шикарний вид з висотного будинку.

Також портал "Українці" писав, що популярна ведуча Ольга Фереймут показала публіці, як потрібно правильно плескати в долоні.