Український продюсер, талановитий артист, телеведучий, а також фронтмен гурту "Mozgi", чоловік Насті Каменських Олексій Потапенко (він же Потап) порадував фанатів відеолентою на своїй сторінці в соцмережі. Він постав перед шанувальниками на відпочинку і звернувся до них з філософським змістом.

Відповідним відео Потап поділився у своєму акаунті в Instagram.

Ні для кого не секрет, що український артист дуже багато зробив для шоу-бізнесу. Він створив чимало нових колективів, які можна сміливо назвати гордістю української творчості.

Крім цього, його таланти припадають до душі людям різного покоління - від молодих до людей старшого віку.

Також його підопічна Надя Дорофєєва домоглася несподіваних висот саме завдяки йому, оскільки він її помітив і запросив у свою команду після невдачі починаючої співачки в Москві.

У своєму відео талановитий продюсер показався на відпочинку в теплих краях, де вже кілька днів відпочиває зі своєю коханою Настею Каменських.

Потап
Потап

Потап стоїть на маленькій цікавій споруді з каменів, що нагадує міні-колодязь на березі океану, і хитається в різні боки, ніби ось-ось впаде. Крім цього, камера, на яку знімалося відео, хитається в різні боки і як би трохи глючить, що дає особливого незвичайного ефекту анімації відеофайлу.

"2020 / 2021 - це цифри ,причому спірні , людству більше 200 000 років, так який же зараз рік? ))), але якщо ви вірите в цифри, будь то китайського або єврейського календаря або в загальноприйняті від Р. Х. подякуйте їх і вирушайте в Нові, адже те у що Ви вірите - то і знаходить сенс!",- по-філософськи звернувся репер до шанувальників.

Фото Потапа
Фото Потапа

Підписники репера, які стежать за кожною його публікацією залишають чимало відгуків під кожною фотографією і відеороликом.

"Ну так, все вірно. Головне не намагатися переконувати інших у вірі, в вашу мрію. Інакше вони не зрозуміють, а вас зроблять блазнем і простофілів. Вже перевірено😹 👍", "Не впади,обережно!❤", "Далі краще 2022", - коментують публікацію продюсера фанати.

Коментарі на пост Потапа в Instagram
Коментарі на пост Потапа в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменитий продюсер Потап нагадав шанувальникам, як він може запалювати на великій сцені зі своїми колегами.

Також портал "Українці" писав, що відомий український репер Потап показав шанувальникам, чим він займається щоранку.