Популярна російська і українська співачка, талановита виконавиця, колишній член журі музичного проекту "Х-Фактор" Ліза Іванців (вона ж Елка) зачарувала аудиторію теплими знімками в соціальній мережі. Вона показалася зі своїм домашнім улюбленцем.

Відповідну публікацію Ялинка оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Знаменита артистка прославилася для місцевої аудиторії в Ужгороді, коли почала музичну кар'єру в групі "B&B". Вже в 2004 році, коли вона підписала контракт з Владом Валовим і випустила свій перший сольний альбом "Місто обману", артистка стала дуже популярною і впізнаваною.

У своїй публікації співачка показалася в домашніх умовах в щоденному образі - широкі білі штани і светр оверсайз білого кольору під горло. Вона сидить біля своєї красивої і великої собаки, яку гладить.

Крім цього, можна побачити теплі кадри, на яких вона сидить на жовтому кріслі і сміється, тримаючи собаку на руках. Варто відзначити, що артистка здається дуже щасливою зі своїм улюбленцем.

Фото Йолки
Фото Йолки

"Не збираюся вибирати якусь одну🤍сьогодні день спасибі зараз озвучу саму банальну і побиту думку, але добре б кожен день зробити днем спасибі Подяка, якщо вона щира, а не чергова, здатна змінювати ставлення до життя КАРДИНАЛЬНО. Я намагаюся починати і закінчуватидень словами подяки. Нехай у мене завжди вистачає мудрості дякувати життя за все🙏 🏻а ви вдячна людина?",- підписала свій пост знаменитість.

Також портал "Українці" писав, що знаменита українська артистка Віра Брежнєва зачарувала публіку своїм виглядом.

Нагадаємо, що талановита виконавиця Віра Брежнєва звернулася до шанувальників на честь Нового року.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома українська співачка Ані Лорак зачарувала аудиторію теплим знімком зі своєю дочкою.