Одна з найуспішніших і найбагатших жінок України, яка переїхала жити в Москву, епатажна співачка, талановита артистка, а також заслужена артистка Світлана Лобода поділилася фотографією в соціальній мережі. Вона постала в карколомному вигляді на вулиці найдорожчого міста в світі.

Відповідну публікацію Світлана Лобода розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що зовсім недавно, на початку 2021 року, українська артистка полетіла в Дубаї для того, щоб відіграти свій сольний концерт для дуже впливових людей з усього світу.

Варто відзначити, що вона, як не дивно, виступила на вищому рівні і в черговий раз показала свій професіоналізм.

На фотознімку талановита зірка постала перед публікою в красивому вигляді молодої і успішної жінки - вирівняне волосся, закрите чорно-біле коротке плаття, яке відкриває довгі і рівні ноги співачки, чорна сумочка і чорні туфлі на підборах.

Вона стоїть на акуратно покладеній бруківці біля невисокого будинку, у якого ростуть екзотичні дерева, і позує перед камерою для ефектного знімка.

"Думки про вічне ❤️", - підписала свою публікацію популярна артистка.

Фото Світлани Лободи
Фото Світлани Лободи

Мільйонна аудиторія, яка підписана на сторінку талановитої артистки, буквально "засипала" її відгуками під фотографією.

"Ви думаєте про мою любов до вас?) ❤ ️", "Як же хочеться повзати біля ваших ніг😍 🔥", "Про вічне-нескінченне ❤ ️ обстановка по кайфу👻", - коментують пост юзери соцмережі.

Коментарі на пост Світлани Лободи в Instagram
Коментарі на пост Світлани Лободи в Instagram

Нагадаємо, що знаменита українська артистка Світлана Лобода зачарувала публіку своїм шикарним тілом.

Також портал "Українці" писав, що талановита співачка Світлана Лобода показала шанувальникам свій сольний виступ в Дубаях в 2021 році.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна виконавиця Світлана Лобода зачарувала чоловічу аудиторію своїм виглядом.