Успішна українська жінка, найпопулярніша і епатажна артистка, член журі гумористичного проекту "Розсміши коміка" Оля Полякова зачарувала аудиторію шикарними знімками з теплих країв. Вона показалася на гарячому піску на одному з екзотичних островів.

Відповідні фотографії Оля Полякова оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Нещодавно після важкого 2020 року українська артистка взяла своїх дочок і полетіла на відпочинок в теплі краї, а саме – на Мальдіви.

На своїй фотографії епатажна артистка постала перед шанувальниками в чорному купальнику, на який накинула білий халатик. Вона стоїть на березі океану на білому гарячому піску, а за нею можна побачити екзотичні рослини і велику парасольку, під яким - два шезлонга.

Скандальна артистка відома тим, що у неї абсолютно немає комплексів, вона підписала свою публікацію інтригуючим зверненням.

"Ну поки в халаті! Роздягатися буду повільно!!!😹 1 або 2?)))", - звернулася до фоловерів Оля.

Ні для кого не секрет, що вона ідеально виглядає, навіть коли не нафарбована, – її обличчя чисте і без дефектів, її фігура - струнка, а ноги – нелюдськи довгі і рівні.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Публіка, яка стежить за постами зірки в соціальній мережі, залишає чимало відгуків під фотографіями знаменитості.

"Грошей від концертів немає, вирішили роздягатися?", "А ви заміжня?)", "Ну какава Краса💔 💔 💔 💔", "Шалено красива без косметики😍❤️", - написали підписники української зірки.

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Нагадаємо, що скандальна українська артистка Оля Полякова зачарувала чоловіків відвертим виглядом.

Також портал "Українці" писав, що епатажна співачка Оля Полякова знатно насмішила своїх шанувальників, спостерігаючи за своїм концертом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська виконавиця Оля Полякова показала аудиторії, як потрібно запалювати прямо на сцені.