Популярна українська телеведуча, одна з кращих журналісток України Марічка Падалко порадувала своїх шанувальників публікацією в своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показалася в одному зі столичних спортзалів.

Відповідний знімок Марічка Падалко оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Українська телеведуча є зразковою багатодітною матір'ю. Крім цього, вона володіє величезною силою волі і частенько ділиться своїми історіями з особистого життя зі своїми фанатами.

У своїй публікації журналістка постала в образі спортсменки в спортивному залі. Вона одягнена в помаранчеву футболку і чорні обтягуючі шорти. Телезірка стоїть перед дзеркалом, щоб потішити публіку знімком і звернутися до своїх фоловерів.

"Так співпало, що вже другу зиму мені призначають курс ЛФК, щоб зміцнити кульшові (рос. тазобедрн.) суглоби. Торік я вперше мала справу з "біговою🏃‍♀️" травмою, як виявилося, дуже поширеною - "коліно бігуна", або ж IT-band syndrome. І мені в якийсь момент, коли просто "відпочинок" не допомагав, здавалося, що я ніколи не зможу знов бігати. Бо в усіх інших видах активності це не відчувалося, хіба що, коли довго йдеш сходами вниз", - написала під знімком Марічка.

Крім цього, українська телезірка розповіла особисту історію про свій стан здоров'я.

Фото Марічки Падалко
Фото Марічки Падалко

"Я знаю, що для багатьох з моїх друзів і підписників я є прикладом того, що "бачу ціль, не бачу перепон😀". Але! Іноді наша мотивація сильніша за наше тіло, а його слід берегти. Про це мало хто говорить вголос. Тому будь-який дискомфорт - це привід подружитися з хорошим лікарем і не боятися до нього звертатися, іноді навіть профілактично. Я, наприклад, прийшла перший раз "з коліном", а лікар на УЗД одразу помітила, що мені треба стежити за кульшовими суглобами і відправила на МРТ. Хоча стегна тобі мене жодним чином не турбували. Зараз я дуже уважна", - звернулася до публіки зірка.

Нагадаємо, що знаменита українська журналістка Марічка Падалко розповіла про те, як вона провела дозвілля в Києві.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна телеведуча Марічка Падалко показала шанувальникам, чим вона займалася на дозвіллі.

Також портал "Українці" писав, що талановита журналістка Марічка Падалко заінтригувала своїх фоловерів у соцмережі.