Успішний український артист, композитор, один з кращих продюсерів, автор і виконавець пісень Олексій Потапенко (він же Потап) порадував шанувальників публікацією в своєму акаунті в соціальній мережі. Він показався в сніжному місті після шикарного відпочинку на Мальдівах.

Відповідну публікацію Потап оприлюднив на своїй сторінці в Instagram.

Знаменитий український артист вже багато років радує українську аудиторію своєю творчістю. Він присутній майже на всіх різноманітних українських телепроектах і світських тусовках.

Фото Олексія Потапенка
Фото Олексія Потапенка

Крім цього, він є фронтменом популярної групи "Mozgi", де зі своїми колегами Позитивом і дядьком Вадею буквально "розриває" на концертах.

У своїй публікації Потап постав перед публікою в зимовій шапці різнокольорових тонів з кумедним принтом і зимовій курточці. Він зробив селфі-знімок на честь того, що повернувся додому після шикарного відпочинку на Мальдівах зі своєю коханою дружиною Настею Каменських.

"Вміти щиро порадіти успіхам інших, особливо близьких-велике мистецтво! Без заздрості, злості і роздратування! Подумайте і чесно задайте собі питання, А я дійсно радий, що ця людина чогось досягла,добудувала,домоглася,дописала,добігла, доробила? І якщо ваша відповідь "Радий!" то знайте ви досягнете ще більшого, завдяки своїй щирій емоції, ну а якщо є сумніви - попрацюйте над прийняттям ваших оточуючих і самого себе! Будьте цілісними, радійте за інших щиро, допомагайте друзям і ви станете щасливою людиною! Адже коли ви щиро радієте за інших, я радію за вас!",- підписав свою публікацію артист.

Нагадаємо, що топовий український продюсер Потап дав чудову пораду своїм шанувальникам.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменитий артист Потап дав філософську пораду аудиторії.

Також портал "Українці" писав, що талановитий продюсер Потап порадував фанатів публікацією зі свого відпочинку.