У мережі з'явилися обнадійливі факти про нинішній стан 49-річної Анастасії Заворотнюк, у якій раніше виявили рак мозку. Сусіди розкрили, як в даний час виглядає актриса.

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" вперше після лікування побачили її сусіди в елітному котеджному селищі "Крёкшіно", де актриса проживає з сім'єю. Очевидці поділилися своїми враженнями від зустрічі з актрисою.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

"Настя схудла, у неї знову відросли волосся, вона навіть посміхалася", - розповіли мешканці "Крёкшіно".

За даними Popcake, все більше знаменитостей починають помічати, що 49-річна Анастасія Заворотнюк змінюється зовні в кращу сторону і йде на поправку.

У неї з'явився позитивний настрій. Видно, що вона зміцніла і вже готується дати інтерв'ю на телебаченні. Ми дуже раді, що Насті стало краще і віримо в її повне зцілення

Перша інформація про поліпшення стану хворої на рак мозку Анастасії Заворотнюк з'явилися в квітні в пасхальну неділю.

Після цього Олена Міро зізналася, що лише зміцнилася в думці, що Анастасія Заворотнюк насправді не хворіє. Блогер впевнена, що новина навмисно була вкинута в розпал пандемії коронавируса, коли люди стурбовані зовсім іншими проблемами.

"Ніхто не буде ставити незручні запитання. Ніхто не буде витягувати на поверхню те, що сім'я Заворотнюк намагається замести під килим страшного діагнозу. Особливо - до Великодня, коли, з одного боку, належить вірити в диво, сидіти за накритим столом, а не в соцмережах , і робити вигляд, що любиш ідіота-сусіда або Настю Заворотнюк, як саму себе ", - написала Олена Міро в своєму ЖЖ.

Лена Міро не розуміє, чому в пресу не просочилося жодної фотографії Заворотнюк за час її хвороби, як сталося свого часу з Жанною Фріске. Також блогер задалася питанням, чому ніхто з членів сім'ї Заворотнюк не підтвердив або не спростував діагноз гліобластома, про який так активно писали в ЗМІ.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

Мені здається, сім'я Заворотнюк свідомо не спростовує інформацію про смертельний діагноз Анастасії для того, щоб тієї списали багатомільйонні борги. Я не вірю в те, що Настя смертельно хвора. Я вірю в те, що її мета - піти від боргів, після чого повернутися в суспільство з красивою історією про чудесне зцілення.

3 квітня зірці серіалу "Моя прекрасна няня" виповнилося 49 років, у зв'язку з чим вона отримала величезну кількість поздоровлень від російських зірок. При цьому Анастасія Заворотнюк вперше за час лікування від раку мозку вийшла на зв'язок, відповівши знаменитостям зі свого офіційного аккаунта в інстаграме, який мовчав більше півроку.