Гени ті ще жартівники. Хтось може все життя гадати, чому ж він не схожий ні на кого зі своїх родичів, і лише через роки з'ясувати, що він клон свого прадіда. Так сталося і з героєм цього матеріалу.

Хлопець знайшов фото свого прадідуся
Хлопець знайшов фото свого прадідуся

Користувач Reddit SPEAKUPMFER завжди запитував у своїх батьків та інших родичів, чому ж він не схожий ні на одного з них. Всі тільки говорили про якогось прадідуся, запевняючи, що з ним точно була схожість. Старий вже давно помер, тому заяви не можна було перевірити.

Але на початку 2021 року хлопець все-таки переконався — з прадідом вони дійсно одна особа. Він вперше побачив фото вікової давності того самого родича. SPEAKUPMFER зробив знімок фотокартки і, порівнявши зі своїм недавнім Селфі, опублікував в Reddit. Пост миттю став вірусним.

Мені казали, що я виглядаю, як мій прадід (мій знімок 2020 року і його — 1918-го) SPEAKUPMFER

Хлопець знайшов фото свого прадідуся
Хлопець знайшов фото свого прадідуся

Користувачі Reddit з родичами автора поста згодні: він дійсно схожий на свого прадіда. Правда, серед коментаторів знайшлися прихильники менш правдоподібних теорій. Вирішити, довгожитель чи хлопець або мандрівник у часі, вони так і не змогли

Думаю, на обох кадрах ти. Просто мандрівник у часі mwalsh5757

Me and my great grandpa 2020/1918 from AncestryDNA

А може бути, просто ніколи не старієш! Ти горець? Або вампір? Або у вас на горищі є картина, яка старіє замість вас? mwalsh5757