Талановита українська співачка, спокуслива модель без комплексів, яскрава актриса і гаряча виконавиця шоу-бізнесу, солістка групи "NikitA" Даша Астаф'єва поділилася відвертим відео. Вона показалася в різних позах в пікантному вбранні і дала кілька порад своїм фанатам.

Відповідне відео Даша Астаф'єва розмістила у своєму акаунті в соціальній мережі Instagram.

Ні для кого вже не секрет, що Даша ніколи не відрізнялася скромністю, вона частенько з'являється перед камерою в пікантних образах. Цього разу модель показала своє сексуальне тіло в боді з верхом в сіточку. Також вона продемонструвала свої пишні груди, показуючи свої вигини.

"Закохуйтеся тільки в своїх. Відокремлюйте зерна від плевел. Мчитеся, відривайте, переступайте, озирайтеся І забувайте, вчіться кожен раз! Нам не так багато відміряли, пам'ятайте. Радуйте око, тому, хто не боїться показати сльозу) зігрівайте ті руки, які тихаречком закладаються в вашу долоню. Вранці обіймайте тих, хто засинаючи гладить вам волоссячко, і знає запах ваших складочок на шиї. Складочки наїдайте виключно разом, після шести! Цілуйте тільки губи, які складають для вас нову мову улюбленець і обожнювальний! Телефонуйте і пишіть. Очікування вбиває", - порадила Даша Астаф'єва у своїй публікації.

Шанувальники української моделі і співачки не змогли мовчки пройти повз її нового відео, тому почали його коментувати.

"Ще раз зі святом. На фото неземна краса. Чесно і без перебільшення геніальний текст. У цей момент я дійсно зрозумів, що у тебе сильний талант до твору текстів", "Так тонко помічено... ❤️Але ж багато і не треба", "Дуже гарно, аж мурашки ❤️❤️❤️", - написали фанати Даші Астаф'євої.

Коментарі зі сторінки Даші Астаф'євої в Instagram
Коментарі зі сторінки Даші Астаф'євої в Instagram

Коментарі зі сторінки Даші Астаф'євої в Instagram
Коментарі зі сторінки Даші Астаф'євої в Instagram

Нагадаємо, що українська модель Даша Астаф'єва показала гарний образ у пікантному вбранні.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома співачка Даша Астаф'єва звернулася до публіки в домашньому образі.

Також портал "Українці" писав, що співачка і модель Даша Астаф'єва показала відвертий знімок у своєму профілі.