Український ведучий, колишній головний герой романтичного телепроекту "Холостяк" Микита Добринін розчулив шанувальників сімейним знімком з вагітною Дашею Квітковою. Він вирішив розповісти своїй аудиторії фанатів, як вони з дружиною дізналися стать майбутнього малюка.

Відповідну публікацію Микита Добринін розмістив у своєму профілі в Instagram.

Ведучий продовжує розчулювати мережу ніжними знімками зі своєю дружиною Дашею Квітковою, яка чекає на дитину. Цього разу він ніжно обійняв Дашу ззаду, посміхаючись разом з нею, і розповів про те, як вони дізналися стать дитини.

"Як ми дізналися стать нашого малюка? Вже сил не було чекати цього дня. І знаєте, як тільки я побачив Дашин тест, був упевнений, що у нас народиться дочка💫. Ми почали придумувати варіанти імен, зупинилися на парочці просто ідеальних. Але через деякий час стали переглядати імена і для хлопчиків. Йшов третій місяць, ми прокинулися якось вранці і відчули, що у нас росте хлопець🚀. Все ж у батьків є невидима інтуїтивна зв'язок з малюком. Звичайно, інтрига залишалася до самої вечірки, на якій ми дізналися стать майбутньої дитини", - почав Микита Добринін у своїй публікації.

Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

Більш того, вранці, перед вечіркою на честь статі дитини, Даша сказала дуже цікаву фразу.

"Розповім це тільки вам, вранці напередодні гендер паті, Даша сказала мені таку фразу, якщо буде таки хлопчик, як ми відчуваємо, давай довго не тягнути і "вирушимо" за дівчинкою(ідеальне доповнення до братика)", - написав Микита.

Нагадаємо, що український ведучий Микита Добринін поділився атмосферним відео з Дашею Квітковою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", теле- і радіоведучий Микита Добринін зробив смішну пародію на Дашу квіткову.

Також портал "Українці" писав, що колишній "Холостяк" Микита Добринін показав, як йому Даша Квіткова наносить маску на обличчя.