Людина з оточення президента України був інфікований COVID-19. Друг Володимира Зеленського "Кварталівець" Олександр Пікалов перехворів коронавірусів. Про це актор Студії "Квартал-95" розповів у програмі "Зе Інтерв'юер".

Коли Пікалов погано себе відчув, то відразу звернувся в лікарню. У медзакладі у нього діагностували коронавірус середньої форми тяжкості. Гумориста відразу госпіталізували. 7 днів він провів на лікарняному ліжку. Олександр Пікалов порівняв симптоми коронавірусної інфекції з болями, як після ДТП.

Олександр Пікалов
Олександр Пікалов

Примітно, що в аварію актор потрапляв 4 рази. За його словами, у нього "ломило" все тіло, 8 днів трималася температура 37.5 Весь час було погане самопочуття. Після курсу лікування друг Володимира Зеленського зробив повторний тест на коронавірус.

Той показав, що Олександр вилікувався від COVID-19 і в його організмі з'явилися антитіла. "Кварталівець" подякував медикам, які поставили його на ноги. Нагадаємо, актор "95 кварталу" Олександр Пікалов взяв участь в розважальному шоу на "Новому каналі".

Одним із завдань було розстебнути учасницям блискавку на сукні тільки зубами. Пікалову сподобалося роздягати блондинок.

Олександр Пікалов
Олександр Пікалов

Зірка "95 кварталу" Олександр Пікалов взяв участь в розважальному шоу на "Новому каналі". Одним із завдань було розстебнути учасницям блискавку на сукні тільки зубами. Пікалову сподобалося роздягати блондинок.

Актор студії "Кварталу 95" Олександр Пікалов показала свої вміння роздягати дівчат без допомоги рук. Артист став учасником шоу "Хто проти блондинок" на "Новому каналі". Одна з учасниць запропонувала Пікалову суперечка: на швидкість одними лише зубами розстебнути дівчатам блискавку на сукні. Допомагати руками або просити мощі в залі, за умовами конкурсу, не можна.

Олександр Пікалов
Олександр Пікалов

"Розстібати плаття саме зубами взагалі ніколи не пробував", - сказав в студії Пікалов. Актор не розгубився і довів, що може виконати поставлене завдання. Він впорався з сукнями учасниць на "відмінно". Конкурс Олександру припав до душі, він навіть зізнався, що пройшов би його ще кілька разів.