Унікальний дельфін "Мобі" з незвичайно білою шкірою, був зображений туристами на узбережжі.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Нікому ще не ясно, чи був цей дельфін справжнім альбіносом, як Мобі Дік, легендарний кит з літератури.

Дельфін з сліпучо білою шкірою приголомшив спостерігачів за китами після того, як він з'являвся біля узбережжя США. Істота була помічена біля берегів Лагуна-Біч в Південній Каліфорнії серед зграї з 40 дельфінів Ріссо екіпажем туристичного судна.

Фото білого дельфіна
Фото білого дельфіна

Неймовірні фотографії та відео цього спостереження відображають примарно-білу присутність дельфіна серед його більш темних побратимів.

Джессіка Роум, менеджер з навчання в Newport Coastal Adventure, яка керує судном, назвала це спостереження "неймовірним".

"Члени екіпажу зробили неймовірне і рідкісне спостереження. Їх човен виявив зграю з 40 дельфінів Ріссо всього в трьох милях від пляжу Лагуна. Серед цієї групи дельфінів був приголомшливий білий дельфін. Дельфіни Ріссо народжуються темно-сірими і з віком світлішають. Частково це пов'язано з тим, що вони отримують безліч подряпин від зубів інших дельфінів Ріссо, що є типовою соціальною поведінкою. Це також пов'язано з рубцями на дзьобах і щупальцях кальмарів, які є їх основним джерелом їжі. Однак цей дельфін був абсолютно унікальним за кольором! Хоча невідомо, чи є дельфін справжнім альбіносом або він може бути лейцистом, він безумовно відрізняється від інших дельфінів Ріссо з нормальним забарвленням, і його легко помітити на воді", - розповіла Джесіка.

Фото білого дельфіна
Фото білого дельфіна

Дельфіни Ріссо можуть виростати до 13 футів в довжину і зазвичай пересуваються групами до 50 осіб, хоча іноді можуть утворювати тисячі особин.

Відомо, що, їх тривалість життя становить не менше 35 років.

Нагадаємо, що археологи знайшли скам'янілу какашку, якій понад 1000 років.

Як раніше повідомляв портал "Українці", вчені знайшли скам'янілість, якій понад 250 мільйонів років.