Користувачі Amazon у захваті від бавовняних підкладок для бюстгальтерів, які допомагають запобігти накопиченню поту в жарку погоду, а також корисні для тих, хто страждає від дискомфорту в нижній білизні.

Про це пише Mirror.

Хоча тепла погода завжди приносить задоволення, справедливо буде сказати, що деяким дамам не завжди подобається один неприємний побічний ефект – пітливість грудей.

Але здається, що є просте рішення, і його можна купити на Amazon.

Літні підкладки для бюстгальтера
Літні підкладки для бюстгальтера

Покупці на онлайн-ринку хвалять білі бавовняні підкладки для бюстгальтерів Easylife, які, як кажуть, допомагають вбирати небажаний піт, а також допомагають впоратися з хворобливістю і роздратуванням.

І покупка їх не збанкрутує вас, так як вони коштують 11,59 фунтів стерлінгів.

Майже 150 людей залишили відгуки про продукт на Amazon, деякі називають вкладиші "блискучими" і "дуже зручними".

Літні підкладки для бюстгальтера
Літні підкладки для бюстгальтера

Одна жінка, яка купила підкладки раніше цього місяця і залишила п'ятизірковий відгук, сказала, що вони були «відмінним товаром».

Інша написала: "Чудово! Приходить в пачці з шести штук, і дуже м'яка бавовна, робить саме те, що написано на банці. Ніякого поту під грудьми навіть спекотного дня. Дійсно зручно. Вже рекомендовано моїм подругам з великими грудьми. Хотіла б я знати про їх існування раніше!"

Вкладиші для бюстгальтера бувають одного розміру, але розраховані на розмір до 24, однак одна жінка сказала, що хотіла б, щоб вони були трохи більшими.