Мандрівник на пляжі не міг повірити в свою удачу, коли він знайшов рибу всередині медузи - на суші.

Захоплений фотограф дикої природи Ян Уоткін був на прогулянці рано вранці зі своєю собакою, коли в середу натрапив на інопланетну істоту на пляжі Харлін-Бей в Падстоу.

Дивне відкриття, зроблене під час Національного морського тижня, показало, що на берег викинута медуза, всередині якої застрягла риба.

медуза перетравлює рибу
медуза перетравлює рибу

На знімку, зробленому містером Уоткіним, видно, що риба виглядає приголомшеною після того, як стала останньою їжею для медузи.

Корнуоллський фонд дикої природи поділився знімком, заявивши: "Ця медуза Компас була знайдена викинутою на берег Харлін-Бей недалеко від Падстоу з рибою всередині її живота. Часто медузи використовуються в якості розсадників для молодих риб, оскільки вони ховаються серед щупалець для захисту від хижаків. На жаль, цей, схоже, був ужалений і став обідом для компаса. Ви тільки подивіться, як він займає майже всю ширину черева медузи!"

медуза перетравлює рибу
медуза перетравлює рибу

Пан Уоткін, який також є завзятим пірнальщиком, сказав, що бачив таке багато разів раніше, але нарешті був щасливий вперше зняти одного на камеру 4 серпня.

Він додав: "Я першим ділом вигулював собаку відразу після 7 ранку, і приплив вже йшов зі сходом сонця. Я багато бачив подібного раніше, так як займаюся дайвінгом більше 20 років, але жодного разу не зміг зняти жодного на камеру. Це не те, що ви бачите кожен день".