Минуло три роки з моменту короткого і гучного звільнення Ганна з MCU через проблеми, до яких не варто повертатися.

Колеги та фанати знали, що це було незаслужено, як і Warner Bros., які прямо запропонували йому Залізну Людину. Він відмовився, замість цього вибравши повний контроль над колись невдалою саморуйнівною командою.

Він не тільки заново відкрив для себе свою життєрадісність, але і звернувся до Marvel на тлі безперервної негативної реакції, усвідомивши свою серйозну помилку. З двома суперниками в задній кишені і ліцензією на насильство з рейтингом R, "Загін самогубців" - це Ганн, який хвалиться-і це нормально, якщо "те, що вони хваляться, чертовски круто".

Загін Самогубців
Загін Самогубців

Група суперлиходіїв DC сиділа на руїнах зруйнованої розширеної Всесвіту студії після катастрофічного, дещо скомпрометованого релізу Девіда Ейера в 2016 році. Тепер у нас оновлений Порядок денний: спочатку хороші фільми, потім приєднуйтесь до справи.

Діючи як наполовину перезавантаження, наполовину продовження попереднього фільму, Аманда Уоллер (Віола Девіс) зібрала малоймовірний взвод, щоб стріляти, колоти і прокушувати собі шлях через якусь південноамериканську дипломатію: Харлі Куїнн (Марго Роббі), рік Флегг ( Джоел Кіннаман), Bloodsport (Ідріс Ельба), Peacemaker (Джон Сіна), Ratcatcher 2 (Даніела Мельхіор), King Shark (Сильвестр Сталлоне) та інші. З самого початку встановлена ієрархія, щоб змагатися з "Грою престолів" в розквіті сил – ніхто не застрахований.

Це чудово гротескно, враховуючи звичайні обмеження - але не тільки через шокуючу цінність, що відхиляється від квіткової балетної хореографії; жорстокої перестрілки і кулачних боїв; до олдскула, практичної експлуатації FX; до кращого зіткнення кулі в уповільненій зйомці.

Це дійсно приголомшливо; заслуга в тому, що завдяки кінематографії Генрі Брехема, так само комфортно фотографувати випалені сонцем силуети, як він робить розбивки табору в джунглях а-ля хижак і величезні кадри героя в сезон дощів.

Загін Самогубців
Загін Самогубців

Всі інші у відмінній формі. Природно, Роббі виділяється своєю роллю, народженою для того, щоб грати, Девіс досконалий практично у всьому, Ельба володіє надійною харизмою, а ультрапатріот Сіни швидко продає свій майбутній серіал HBO, яким також займається Ганн. Сюжет не більше, ніж сума таланту Ганна, але він рухається в бадьорить темпі - і йому навіть вдається зняти певну зірку.

"Загін самогубців", особливо після "Чорної вдови", цікавий, але абсолютно не вражаючий, здається ковтком свіжого повітря; безсоромно огидне, неслухняне військове пригода з силою в кожній сцені. Голос Ганна безпомилковий і чарівний; ми повинні дозволити йому робити все, що він хоче, і коли він хоче.