Балерина Анастасія Волочкова, проігнорувавши карантинні заходи, приїхала в село Дивеєво Нижегородської області, щоб, за її словами, зануритися в святі джерела.

При цьому добиралася Волочкова манівцями, оскільки Дивеєво закрито на карантин. Пізніше в мережі з'явився відеоролик, в якому колишня прима Великого театру публічно ображає поліцейських, які намагалися скласти на неї протокол про адміністративне порушення.

«Ви - не чоловіки, ви в намордниках цих будете ходити все життя», - заявляла балерина поліцейським. Поїздку Волочкової прокоментувала у своєму «Живому журналі» відомий блогер Олена Міро.

«У Дивеєво карантин. Волочкової на це плювати. Вона ж у власних очах - не тварина тремтяча, а право має! Огидна поведінка п'яної хабалки, яка вважає себе вище закону », - написала блогер. За її словами, жодна нормальна людина не додумається ображати поліцейських і тим більше загрожувати їм.

Миро підкреслює, що мова йде про кримінальною статтею, однак балерині на це наплювати, оскільки в будь-який момент вона може зателефонувати комусь вище, після чого поліцейським доведеться ще й вибачатися. Нагадаємо, що під час поїздки в Дивеєво, яке зараз повністю спорожніло через відсутність туристів, Волочкова поводилася вкрай зухвало.