Переможниця 10 сезону шоу "Холостяк" з Максимом Михайлюком Даша Ульянова приголомшила фанатів образом в одній з останніх фотосесій.

Здобуту у проєкті популярність, модель намагається підтримувати у своєму Інстаграм. З покорительки сердець у блогери, Даша активно намагається вести свій профіль, частіше записувати історії для підписників та ділитися гарячими фото.

Оскільки в останнім часом Даша не була на зйомках, то вирішила поділитися світлиною зробленою після закінчення проєкту. "Дістаю фото з архіву"- написала вона в описі.

У фотосесії тоді дівчина похизувалася не тільки дорогим дизайнерським кільцем, але ще і фігурою, яку з радістю продемонструвала, роздягнувшись перед об'єктивом. Позуючи в тонкому бікіні та чорному вкороченому гольфі, Даша вразила прихильників в саме серце.

Проте коментарі розділилися на два табори, одні захоплені красою моделі, а інші висловлюють свою відкриту критику.

«Самая интересная участница за все сезоны Холостяка», «П'ятка, конечно красива…?!», «Вся сила в фото)», «Дашка ти бомба», «Відверто конечно, Ух!) 🔥❤️», «Как красиво, нет слов» - пишуть одні користувачі.

Коментарі до фото Даші Ульянової
Коментарі до фото Даші Ульянової

«Был бы я мужем,я б такое не допустил», «ну от мужа нет и парня тож, думает это красиво», «а что там некрасивого? Она же не голая на фото», «смешные, самодостаточная, эффектная барышня она, нет необходимости одобрения своего мужчины», «Как ты относишься к тому что у Макса девушка?)мне кажеться вы все играли это шоу,ни у кого и намека не было на какие-то чувства и симпатию,по этому так быстро уже с другими)» - пишуть інші.

Коментарі до фото Даші Ульянової
Коментарі до фото Даші Ульянової

Коментарі до фото Даші Ульянової
Коментарі до фото Даші Ульянової

Нагадаємо що раніше "Українці" писали, що Даша зіткнулася з хвилею відвертої критики від підписників.