Підписники Ольги активно обговорюють, чому провідна Ревізора знехтувала карантинними правилами.

Читайте нас у Google News!

Ольга Фреймут
Ольга Фреймут

Відома українська телеведуча Ольга Фреймут заразилася коронавірусом Covid-19, тому що не носила маску, припустили шанувальники зірки.

Нещодавно Фреймут виклала в Instagram фото, як відвела дітей до школи. І на цьому знімку ведуча не носить маску - хоча всі навколишні, включаючи її власних діток та інших дорослих, маски надіти не забули.

Тепер підписники Ольги активно обговорюють, чому провідна Ревізора знехтувала карантинними правилами.

Серед іншого, люди пишуть: "Чому діти в масках, а ви без?", "Головне, що діти в масках ...", "А чому ви маску не одягала? Якщо такі правила? Поруч дорослі люди в масках, а ви немає. Або правила не для всіх? " і т.п.

Знайшлися й ті, хто нагадав, що саме дітям до 12 років носити маски та необов'язково: "Та в баню такі правила, дитині категорично заборонена маска до 7 років, Ви розумна жінка, вивчіть просто докладніше інфу".

Раніше Українці вже повідомляли, у Ольги Фреймут виявили Covid-19. Через хворобу телеведучій довелося терміново змінити плани, у тому числі, стосовно роботи. Вже сьогодні вона повинна була виступити ведучою щорічної церемонії нагородження «ТОП-50 успішних жінок Львівщини», врешті, кандидатуру довелося змінити.

Щиро бажаємо Ользі якнайшвидшого одужання!