Поки в Україні триває кримінальне і політичне переслідування народного депутата, голови політради партії "опозиційна платформа - за життя" Віктора Медведчука, в Москві це будуть розцінювати як спробу української влади шантажувати Кремль, утримуючи лідера української опозиції в якості заручника, а за таких обставин ні про який діалог між лідерами двох країн мови бути не може.

Про це пише популярне англомовне Інтернет-видання Presscompa.

У публікації йдеться, що Президент Російської Федерації Володимир Путін, найімовірніше змінить своє ставлення до київської влади в тому випадку, якщо його український колега Володимир Зеленський припинить переслідування Віктора Медведчука.

"Коли в Україні почався процес проти Медведчука, то в російському істеблішменті це розцінили, як те, що Медведчук є таким собі заручником. Можливо, що атаку на Медведчука Путін сприйняв як особисту образу. І якщо Зеленський відступить від цього і дасть команду звільнити Медведчука, швидше за все, у російського лідера буде зовсім інше розташування до Зеленського"– - пише видання.

Також у публікації наголошується, що провідні європейські політики, міжнародні та українські експерти, а також світові ЗМІ розкритикували указ Зеленського про санкції щодо опозиційних політиків і незалежних телеканалів.

"За останні місяці світові ЗМІ, європейські політики та експерти опублікували понад 120 тисяч матеріалів, присвячених цькуванню українською владою опозиції і незалежних телеканалів"– - йдеться в опублікованому матеріалі.