Популярний український ведучий Юрій Горбунов продовжує показувати фотографії зі зйомок нового сезону серіалу "Великі Вуйки" з його участю. Цього разу телеведучий зробив спільну фотографію з колегою по серіалу Володимиром Горянським, на якій він тримає в руках довгий музичний інструмент.

Відповідну фотографію Юрій Горбунов опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Всім відомо, що днями на телеканалі "1 + 1" вийшов новий сезон популярного українського серіалу"Великі Вуйки". У ньому знімається велика кількість зірок, в тому числі і Надія Мейхер, і Володимир Горянський, і, звичайно ж, Юрій Горбунов.

Ведучий продовжує радувати шанувальників знімками зі зйомок серіалу, нагадуючи їм про вихід нових серій. Не так давно він ділився з шанувальниками спільною фотографією зі співачкою Надією Мейхер, яка знімається разом з ним.

Тепер він поділився спільним знімком з його колегою Володимиром Горянським. На фото вони обидва сидять в національних костюмах, а Юрій Горбунов тримає в руках музичний інструмент – трембіту.

"Продовжуємо дивитись пригоди наших гуцулів у серіалі Великі Вуйки 2! Ще смішніші і цікавіші серії!!"- підписав фотографію український ведучий.

Фанати, яким сподобався цей серіал, не залишилися осторонь, а почали відразу ж коментувати нову фотографію Горбунова.

"Обожнюю цей фільм!!!А Бодя це взагалі супер супер!!!!!Та й всі актори чудові!!!!Дякую за фільм!!!!", "Вчора з великим задоволенням дивилися. Прикольно)))", - радісно коментують шанувальники ведучого.

Коментарі зі сторінки Юрія Горбунова в Instagram
Коментарі зі сторінки Юрія Горбунова в Instagram

Коментарі зі сторінки Юрія Горбунова в Instagram
Коментарі зі сторінки Юрія Горбунова в Instagram

Нагадаємо, що популярний ведучий Юрій Горбунов зачарував шанувальників сімейним знімком з дружиною Катею Осадчою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", ведучий Юрій Горбунов показав фотографію сина, який з'являється на публіці дуже рідко.

Також портал "Українці" писав, що телеведуча Катя Осадча показала, як вона веде програму "Світське життя" в карантині.