Телеканал UkrLive спокійно працював 2 роки, а як тільки стало відомо, що його придбав близький соратник Віктора Медведчука-відразу ж» ручний " орган офісу президента в особі Національної ради з питань телебачення і радіомовлення призначив позапланову перевірку.

Так експерт-міжнародник Данило Богатирьов прокоментував рішення Нацради призначити позапланову перевірку телеканалу UkrLive. Думка Богатирьова транслювати Інтернет-видання Strana.one.

Як зазначив Богатирьов, причини для перевірки UkrLive-фейкові.

"Не пущати і заборонити!"Судячи з усього, це девіз "зеленої" команди. Телеканал UkrLive не встиг пропрацювати і тижні в новому форматі, як отримав позапланову перевірку Національної ради з телебачення і радіомовлення. Як свідчить повідомлення на сайті Нацради, позапланова перевірка пройде з 19 листопада по 4 грудня.

Нацрада повідомляє, що є 2 причини:

а) один експерт у прямому ефірі висловився проти вакцинації;

б) в ефір дали синхрон Віктора Медведчука, де він говорить про зовнішнє управління», - повідомив експерт.

"Як ми всі розуміємо, причини фейкові, в стилі" Ти винен вже тим, що хочеться мені їсти». Дивно, включаю телеканал» Прямий " і ведуча дивується, за що перевірка, якщо канал Порошенка взагалі транслював мітинг антивакцинаторів під Верховною Радою. А можу ще нагадати, як Юлія Тимошенко на прес-конференції критикувала зовнішнє управління. І де перевірка прес-служби "Батьківщини" чи їх практично офіційного друкованого видання " Вечірні вісті?» - задався питанням експерт.

Насправді, пояснив Богатирьов, влада під керівництвом Володимира Зеленського «по свавіллю» воює проти незалежних ЗМІ.

"Дивно, до цього UkrLive два роки працював і не отримував ніяких перевірок. А як тільки стало відомо, що власником став близький соратник Віктора Медведчука, відразу ж «прилетіла» перевірка від Нацради – «ручного» органу офісу президента», - підкреслив експерт-міжнародник.

"Насправді, питання не тільки в Медведчуку і UkrLive. Ми можемо згадати і заборону телеканалу» Київська Русь", у якого забрали ліцензію схожим чином. І відключення від ефіру "по свавіллю ""112 Україна", NewsOne і ZIK, за що Зеленського клюють навіть американці і англійці зі сторінок таких впливових видань як Forbes, Guardian, The Independent. І блокування сайтів «Страна.иа«, і " Шарій.ні». І ліквідацію інтернет-сайту "Ехо Києва «в стилі» всім на підлогу, це бандитський наліт", - перерахував експерт.

За словами Богатирьова, поведінка Зеленського з соратниками, які ділять ЗМІ на «правильні» і «неправильні» - це репресивні методи часів «застою».

"Очевидно, що для Зеленського і компанії є "правильні" журналісти і»неправильні". Відповідно,» правильні «і» неправильні " ЗМІ. Панове, але ж це брежнєвський СРСР, де є одна "правильна" газета "Правда" і є самвидав. А ваші методи-це методи репресій часів застою, який Ви так паплюжите на словах, але при цьому застосовуєте на ділі, тому що більше ніяк управляти не вмієте», - констатував експерт.

"Тільки тоді ви ніякі не демократи, а справжнісінькі комуністи – комуністи часів застою. Інше питання, що товариш Сталін таких "комуністів" до стінки б поставив, а товариш Брежнєв відправив на лісоповал в Комі АРСР. І, знаєте, були б праві",-підсумував експерт-міжнародник Данило Богатирьов.