Одіозна екс-мер Слов'янська Неля Штепа різко активізувалася в боротьбі за крісло градоначальника Слов'янської ОТГ.

Правда, якщо на попередніх виборах вона підтримувала партію ОТЗЖ, розповідаючи, що любить рідне місто, вірна ідеям рідної партії, бажає припинення війни і налагодження партнерських відносин з Росією, то зараз її політичний курс змінився.

Вона вирішила провернути фінт вухами, попросивши грошей на вибори у двох найбагатших громадян України - Ріната Ахметова та Вадима Новинського. Забігаючи наперед, скажемо, що ті сильно здивувалися, коли до них дійшла ця інформація, і відмовилися навіть спілкуватися зі Штепой. Тим більше, що та попередньо озвучила космічні гонорари за перехід в кріпосні до двох мільярдерам.

Але отримавши відмову, Штепа зробила вигляд, що нічого не сталося. Вона почала в кулуарних зустрічах в Слов'янську розповідати небилиці, що «отримала у Ахметова кеш на вибори» і право використовувати його Партію миру і розвития.

Неля Штепа
Неля Штепа

Кілька міських підприємців розповіли, що Штепа повідомляє про карт-бланш від мільярдерів. На багатьох це справляє враження, змушуючи відстебнути Штепі гроші. А, якщо хтось відмовляється, вона загрожує, що після перемоги на виборах перегляне умови роботи підприємців в місті, в тому числі - в участі в муніципальних фінансових програмах. Вона заявляє, що відмовників не допустить ні до одного тендеру на території ОТГ. За її словами, грошовий внесок в її компанію і публічну заяву про її підтримку - єдині умови, які дозволять продовжувати бізнес в Слов'янської ОТГ.

Сума внеску залежить від платоспроможності бізнесмена. До речі в місті пам'ятають, що свої перші мерські вибори Штепа виграла за рахунок "позик" від бізнесу, які обіцяла повернути після перемоги. В результаті підприємці, які оплатили їй вибори, залишилися і без бізнес-сприяння, і без грошей.

До речі, про пропозицію Штепи на адресу Ахметова і Новинського відомо в Офісі Президента. З олігархами навіть провели бесіду про неприпустимість фінансування маргінальних особистостей. Відомо, що Штепа намагалася відновити відносини і з ОТЗЖ, але там їй без варіантів показали на двері.

Неля Штепа
Неля Штепа

Насправді ініціатором афери з нібито підтримкою Штепи Ахметовим і Новинським є нинішній спонсор Штепи - колишній мер Слов'янська Валентин Рибачук, або як його називали в бутність мерства "Валик-відкатик". За свою каденцію він благополучно кроїв бюджет міста на користь своїх кишень. Сьогодні він спить і бачить себе смотрящим Словник при мері Штепі і головним бізнес-ділком з освоєння Слов'янського бюджету. Але при цьому його фінансів недостатньо для того, щоб проштовхнути Штепу в мери. І він придумує фантастичні історії про підтримку Штепи Ахметовим і Новинським. За якими порожнеча і блеф.

Хоча у парочки політичних аферистів Штепа-Рибачук і є невеликий успіх, їм вдалося залучити до фінансування компанії залишився політично безхазяйним кримінального авторитета Олега Недава. Після краху на виборах його патрона Петра Порошенка і самого Недава на парламентській кампанії, він шукає новий політичний дах і вже почав фінансувати висадку клумб і розвезення піску, на яких піаритися Штепа. Правда 90% виділених коштів Штепа одразу лежить собі в кишеню. Але він наївний і поки не розуміє, що його чекає банальний кидок, адже у Штепи є шанси провести в міськраду максимум 3 людини. Людей Недава там не буде, Неля щедро роздала обіцянки вже більше 70 охочими стати депутатами міськради.