Напередодні і на перше вересня багато політиків викладали фото своїх діточок, які вперше і не вперше йшли до школи.

Не залишився осторонь і Олексій Гончаренко, який показав сина.

син Олексія Гончаренка
син Олексія Гончаренка

"Сьогодні в нашій родині - свято. Старший син пішов в 9-й клас. Ніяк не звикну, що він вже такий дорослий. Удачі, син, нехай все вийде!

До речі, старший ходить в школу, де навчалася моя мама і я. Три покоління однієї родини. І це не межа. Кирюша вже теж рветься в бій. Сьогодні допомагав братові збирати рюкзак і наполегливо просився на уроки. Ось така тяга до знань з малих років.

син Олексія Гончаренка
син Олексія Гончаренка

Всім батькам бажаю сил і терпіння в новому навчальному році, а дітям - успіхів і цікавих уроків." - пише Олексій Гончаренко.

Сегодня в нашей семье – праздник. Старший сын пошел в 9-й класс. Никак не привыкну, что он уже такой взрослый. Удачи,...

Posted by Олексій Гончаренко on Tuesday, September 1, 2020

Раніше Українці повідомляли, що Олексій Гончаренко розмістив на своєму YouTube-каналі відеозвернення, в якому заявив, що в оточенні Володимира Зеленського є «кріт», що зливає росіянам секретну інформацію.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

До такого висновку народного депутата від партії «Європейська солідарність» підвела історія з найманцями ПВК «Вагнера», раніше переданих Білоруссю Росії.

Гончаренко наголосив, що дана історія поступово обростає все новими подробицями. Зокрема, спецоперація дійсно розроблялася українськими спецслужбами, і спочатку Білорусь була тут ні при чому. Планувалося, що в результаті вдасться затримати більше 30 найманців, раніше воювали на Донбасі.

Однак в результаті хтось «злив» інформацію, і «вагнеровцев», як відомо, затримали під Мінськом, а Олександр Лукашенко скористався цим з вигодою для себе.

Виникає логічне запитання - з чиєї вини провалилася спецоперація? Сам Гончаренко не сумнівається в тому, що провал став наслідком зливу інформації «кротом», котрий обіймав високу посаду в українському керівництві. Народний депутат додав, що ця людина входить в оточення президента.