Ірина Гаврилова зазначила в розмові з журналістами, що Марина Порошенко дружина колишнього президента, якщо і буде брати участь в місцевих виборах, то тільки лише офіційно. Політичний оглядач пояснює, що в цьому випадку головне, щоб зіграло прізвище.

Олексій Гончаренко
Олексій Гончаренко

Гаврилова вважає, що «секта Порошенко» навряд прийме «одесита-перевиртиша» Гончаренко. Засновник «Європейської солідарності» не збирається витрачати кошти на кампанію своїх «шісток. Його кампанія розрахована за одним простим принципом - гроші повинні залишатися в сім'ї. Якщо розглядати ситуацію з такого ракурсу, то висновок очевидний - формальне висунення Марини Порошенко цілком очевидне.

Це буде своєрідним сигналом для прихильників п'ятого президента. Таким же сигналом є і що з'явилися в українській столиці борди «євро-солідарності» з Петром Порошенком та обіцянкою зробити Київ європейським містом. У цих інтриг є одна головна мета - завести якомога більше численну фракцію до Київради, можливо навіть на чолі з Мариною Порошенко.

Нагадаємо що раніше портал "Українці" розповідав чому на думку політологів у Порошенка та Зеленського досить багато спільного, та як "Слуги Народу" успішно продовжують справу Порошенка.