Колишній податківець Східного регіонального управління податкової служби "знайшовся" на елітному курорті Іспанії.

Богдан Катрушин, який до квітня 2022 року очолював Східне регіональне управління ДПС, зараз є співвласником іспанської компанії Sk Costs Capital Invest SL, зареєстрованої в місті Малага неподалік Марбельї. Про це йдеться у репортажі "Української правди".

Податківець живе в елітному містечку Іспанії з дружиною та дітьми та має бізнес.

Співвласниками цього скромного бізнесу є дружина колишнього податкового службовця та ще кілька людей. Як свідчать дані іспанських регістрів, на компанію Sk Costs Capital Invest SL зареєстровано вісім квартир та вісім підсобних приміщень у цьому симпатичному іспанському будиночку.

Катрушин зареєстрував нажите непосильною працею на фірму, тобто створив хоча б якусь прокладку між собою та квартирами. До того ж, співвласником фірми став зовсім недавно, після звільнення з ДПС.

Богдан Катрушин виграв суд та поновився на посаді, з якої його звільнили. 10 квітня 2023 року Шостий апеляційний адміністративний суд підтвердив рішення Київського окружного адміністративного суду, який поновив Катрушіна на посаді. З якої його звільнили 1 квітня 2022 року.