Дорога в Кремлі вже ніхто не боїться, і навіть наближене коло дозволяє собі робити йому зауваження про війну в Україні.

Про це повідомляє The Washington Post.

Американська розвідка нещодавно з'ясувала, що серед вищого ешелону Росії є величезні розбіжності щодо того, що треба далі робити з війною в Україні. Крім того, їх один із членів цього "угруповання" висловив в обличчя особисто путіну, що його явно розлютило.

Володимир путін, кадр з інтерв'ю
Володимир путін, кадр з інтерв'ю

Таку незгоду члена найближчого оточення диктатора путіна вважали вкрай суттєвою, і це включили навіть у щоденний брифінг президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена.

"З початком окупації ми стали свідками зростання тривоги з боку найближчого оточення Путіна. Наші оцінки свідчать про те, що вони спричинені недавніми російськими втратами, неправильним напрямом та значними військовими недоліками", - сказав представник західної розвідки .

Володимир путін, кадр з виступу
Володимир путін, кадр з виступу

При цьому, на жаль, до них ще не дійшов той факт, що цю війну їм не виграти ніяк, і обурення до путіна були на рахунок того, що він неправильно веде військову компанію.

Часом справді складається таке враження, що диктатор робить все для того, щоб його країна не тільки програла, а й була назавжди зруйнована.

"Є багато людей, які переконані, що не все з цього добре чи не є правильним курсом дій. Про те, чому армія не забезпечена належним чином, про те, чому кампанія йде не так, як треба", – каже чиновник .

Володимир Путін
Володимир Путін

Нагадаємо, що Володимир Путін вперше розповів про загибель Пригожина: нанюхалися та підірвали себе гранатами.

Раніше ми повідомляли, що поки путін запускає дрони Україною , Лукашенко їх почав боятися: указом заборонив літаюче виродження.