Володимир Зеленський 28 листопада записав своє традиційне вечернє звернення до українців, у якому трохи тремтів побоювання.

Так, останнім часом відбувається багато негативного: скандальне інтерв'ю Арахамії, отруєння дружини Кирила Буданова, відновлення атак на інфраструктуру... Але також є і добре, про що розповів Президент України.

Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента
Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента

Володимир Зеленський розповів про проведення "особою" Ставки.

"Фортифікація. Існували докладні доповіді на всіх рівнях: Генштаб, Міністерство оборони, Прем'єр-міністр, обласна влада, командувачі ОСУВ. Усі гроші є. Усі рішення є. Має бути повна відповідна робота у громадах. Все абсолютно деталізовано – мін та бетону нашій державі точно вистачить. Потрібно більше швидкості та ефективності, і кожен, хто за це відповідає, має чіткі завдання, - сказав він.

Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента
Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента

Відбувся також важливий аналіз недавніх атак проти України – ракети, масовані удари дронів. Крім того, заслухали доповіді командувачів у всіх фронтових напрямках.

"Провів сьогодні та окрему нараду з міністром з питань стратегічних галузей промисловості України, можна назвати її оптимістичною. Ми готуємо, зокрема, гарні далекобійні речі, щоб окупанти відчували українську силу”, - пообіцяв Президент України.

Нагадаємо, що Канада вирішила відвернутися від України, Трюдо розкритикував партію: "Українці зазнавали болю раніше".

Раніше ми повідомляли, що росія була готова закінчити війну навесні 2022 року, Арахамія розповів про переговори: "Приїхав Джонсон і сказав, що воюватиме".