6 грудня 2023 року до всіх українців прийшло велике свято. І якщо ви подумали і про День Святого Миколая чи про день ЗСУ, то ні.

Це свято подарувала нам СБУ, коли ліквідувала великий "гвинтик" Іллю Киву.

Ілля Кива, скріншот з відео
Ілля Кива, скріншот з відео

У Московській області застрелено колишнього депутата Верховної ради України Іллю Кива, повідомили російські правоохоронні органи. Його смерть стала результатом спецоперації СБУ.

Мем про Іллю Киву
Мем про Іллю Киву

Увечері в середу тіло Киви знайшли у селі Супонєве в Одинцовському районі Підмосков'я, підтвердив Слідчий комітет росії (СКР). Раніше про це із посиланням на свої джерела повідомили ЗМІ. На росії порушили кримінальну справу за статтею "Вбивство" (Ст. 105 КК РФ).

Офіційний представник головного управління розвідки Міноборони України (ГУР) Андрій Юсов у свою чергу заявив:"Так, можемо підтвердити, що Кива — все. І така доля спіткає інших зрадників України".

Кирило Буданов, фото: ukrainci.com.ua
Кирило Буданов, фото: ukrainci.com.ua

У середині листопада суд в Україні заочно засудив Киву до 14 років позбавлення волі за держзраду (частину 1 статті 111 КК України).

Вже встиг вискочити й інший зрадник України Євген Царьов, який повідомив, що Кива знав, що за ним іде полювання і він обрав місце для життя, яке вважав безпечним – з охороною та камерами. Але від СБУ не втечеш і нехай знає про це кожен зрадник.

Олег Царьов
Олег Царьов

Нагадаємо, що Президент Бразилії злегка пригрозив путіну арештом на зустрічі G20 у Ріо: "Може бути, а може...".