Ватажок Чечні Рамзан Кадиров не раз погрожував українцям та Зеленському. Також він підтримує бредні путіна щодо "НАТО та США нападуть на росію".

Але це не заважає йому навколішки приповзати мало не до Байдена і висловлювати свої прохання. Більше того - навіть пропонувати, що він дасть замість цього.

Рамзан Кадиров, фото з вільних джерел
Рамзан Кадиров, фото з вільних джерел

Глава Чечні Рамзан Кадиров запропонував США зняти санкції з його родичів, коней та літака в обмін на українських полонених. Він заявив, що передав список полонених колишньому американському розвіднику, який підтримує РФ Скотту Ріттеру. Американця, який раніше був засуджений за сексуальний злочин, прибув до Грозного на початку січня.

Про це сказано у повідомленні телеграм-каналу Кадирова

"Є цікава пропозиція для нашого гостя. Ми маємо полонені, яких ми забрали в Донецьку, Луганську. Я передаю (список. – прим. ред.) нашому гостю... якщо вони знімуть санкції з моєї мами, з дочок і в ні в чому не винних людей , коней ... крім мене. Ще додадуть трохи санкції проти мене, то ми цих людей віддамо, – заявив Кадиров під час побудови силовиків у Грозному 5 січня.

Крім того, під час "заходи" було показано відео з нібито українськими полоненими, які просили зняти "абсурдні, ні на що не впливають санкції", які Захід ввів проти родичів Кадирова, його коней та літака.

"Якщо ви виконаєте ці умови, то 20 українських солдатів повернуться у свої рідні будинки", – заявляється у відео.

Рамзан Кадиров, фото з вільних джерел
Рамзан Кадиров, фото з вільних джерел

Зазначимо, США ввели санкції проти ймовірних дружин Кадирова - Медні Кадирової, Фатіми Хазуєвої та Амінат Ахмадової.

Під обмеження потрапили дочки глави Чечні - Айшат, Каріна та Табарік, а також будинок моди Айшат Кадирової Firdaws та Турпал-Алі Ібрагімова, його двоюрідний брат.

Ріттер прибув до Чечні 4 січня, де відвідав Російський університет спецназу, Аеродинамічний комплекс Goodsky та мечеть "Гордість мусульман" у Шалі.

Нагадаємо, що Емманюель Макрон у новорічній промові говорив про Україну: "Разом з ними підтримаємо" ;.

Раніше ми повідомляли про терміни вступу України до ЄС: в "Слузі народу" розповіли конкретику -у нас є бонус.