Глава української держави Володимир Зеленський вважає, що до кінця року громадяни країни зможуть відчути поліпшення в економіці.

Про це президент напередодні свого візиту до Словаччини заявив в коментарі місцевому виданню Hospodárske noviny.

Президент Володимир Зеленський
Президент Володимир Зеленський

«У нас в другому кварталі спостерігався спад економіки - як і у всіх інших країнах. Також ми мали мінус 11,4% ВВП. Це під час найжорсткіших карантинних обмежень. Однак вже до кінця року економічне відновлення стане відчутним і стійким. Уже другий місяць поспіль фіксуємо зростання експорту, що є дуже доброю ознакою. Продовжують зростати міжнародні резерви нашого Національного банку», - сказав президент.

Окремо Зеленський додав, що Україна, як і інші країни, приділяє особливу увагу допомоги постраждалим від пандемії. Так, влада розробила програму дешевого кредитування для бізнесу, фінансової компенсації тим, хто втратив роботу, активізували допомогу з пошуком роботи зареєстрованим в центрах зайнятості та інші програми.

«Дуже важливо, щоб вакцину винайшли якомога швидше і щоб ми, працюючи разом і допомагаючи один одному, розробляли загальноєвропейські відповіді на негативні наслідки пандемії», - висловився Зеленський.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Як повідомляли Українці раніше, в оточенні президента України нібито є людина, яка "продав душу дияволу в обмін на владу і гроші".

Відомий закарпатський мольфар Балаж Лінуца пропонує президенту України Володимиру Зеленському провести терміновий обряд очищення Офісу президента, а також президентського кабінету і вдома від темних сил. Про це повідомляє Telegram-канал «Шептун».

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Мольфар впевнений, що хтось в найближчому оточенні президента України використовує «чорну магію» для впливу на рішення Зеленського і його ставлення до різних людей.

Навколо президента багато різних людей: є хороші, а є дуже погані. Є людина, яка продала душу дияволу в обмін на владу і гроші. Це страшна людина, він готовий піти по трупах і пролити ріки крові, щоб домогтися бажаного. Його магія чорна у всіх сенсах. Президенту потрібно терміново позбутися від впливу цієї людини, темних сил, які ним керують, і провести обряд очищення в приміщенні, в якому він проводить час. Балаж Лінуца, закарпатський мольфар

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Серед іншого мольфар пропонує Володимиру Олександровичу скористатися послугами православних або католицьких священиків і освятити будівлю Офісу президента, щоб позбутися від впливу "чорної магії".