Один з кандидатів в мери Києва, лідер партії «Перемога», бізнесмен і телеведучий Андрій Пальчевський в ефірі каналу «Україна 24» заявив, що відомий журналіст, бізнесмен Дмитро Гордон теж збирається балотуватися на пост мера Києва.

Дмитро Гордон
Дмитро Гордон

Сам Гордон вирішив розставити крапки над «і» в ефірі цього ж каналу, розповівши, чи буде він балотуватися на пост мера Києва. За словами Гордона, для нього йти в мери Києва - це «йти на лайно».

Він з ніжністю ставляться до прогнозів Андрія Пальчевського, але в даному випадку він помилився.

За словами Гордона, він дуже вдячний всім людям, які говорять про нього публічно, а тим більше в ефірах різних телеканалів, оскільки це додає йому популярності і популярності в Україні. Андрій Пальчевський один з таких людей, які постійно згадують його прізвище.

Гордон навіть назвав Пальчевського справжнім керівником свого фан-клубу, тому як він додає найбільше йому популярності.

«Я хочу подякувати Пальчевському за те, що він постійно ставить мене в центр уваги. Це для мене дуже важливо. Я люблю, коли про мене говорять», - зазначив журналіст.

Гордон підкреслив, що він вже говорив 283 рази про те, що не збирається йти у мера Києва і готовий повторити 284-й раз, що не балотуватиметься в мери Києва.