Українська ведуча Сніжана Єгорова, ім'я якої останнім часом супроводжують скандали, записала звернення до президента України Володимира Зеленського.

Ведуча Сніжана Єгорова на своєму YouTube-каналі у зверненні заявила, що Володимир Зеленський не виконує свої обіцянки, для президента "закони не писані". Ведуча зазначила, що надії українців на правосуддя не виправдалися, за останній рік Зеленський сильно змінився.

"Швидше за все, ви отримали фінансові преференції від попередньої влади. А ми, українці, думали, що буде здійснюватися правосуддя. Замість цього ми спостерігаємо, як ви, Володимире Олександровичу, проводите свою передвиборчу кампанію. Відповідно до закону, вона ще не почалася для інших кандидатів. Не дивлячись на те, що ви не чесна людина, для вас закони не писані ", - заявила Єгорова і додав, що зі станом Зеленського відбувається щось не те.

"Це говорить нам про те, що ви перебуваєте в ситуації постійного стресу, який ви компенсуєте, можливо, за допомогою допінгів", - додала Єгорова.

Раніше портал "Українці" публікував висловлення Єгорової щодо перетворення України на колонію.

Раніше Володимир Зеленський говорив, чому не хоче зустрічатися з Петром Порошенком, який після програшу на виборах кілька разів набивався у гості. Зокрема, неабияку роль у цьому зіграли образи, які розповсюджували ботоферми Петра Порошенка - те, що Володимир Зеленський являється наркоманом.

"Порошенко з самого початку мого президентства хотів зі мною зустрітися. Я не бачив в цьому ніякого сенсу. Не бачив в цьому сенсу через те, що все, що говорив до цього Петро Порошенко, я вважаю неправдою.

Я реально вважаю, що він досвідчений маніпулятор і досвідчений політик. Тому я йому не вірю.

Він витирав об мене, мою сім’ю, ці ботоферми.... Вони мене тільки ображали, і в цьому була вся їх неправда: що я там наркоман, що я там ще щось...

Я пройшов довгий шлях цієї брехні, далі я роблю висновки про те, що він робив як президент. Я не довіряю йому, не вірю, він не мій президент".