Слова Фокіна за останні тижні завдають колосального збитку для країни. Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков написав у Facebook.

"Фокін, на війні, якої як ви говорите немає - загинули тисячі наших солдатів і цивільних. Скажіть це сім'ям загиблих від руських градів під Савур-Могилою та Іловайськом!? .. Мерзотник. "Їх там немає" - це слова Путіна, а не представника України ", - написав він.

На його думку, слова Фокіна за останні тижні завдають колосального збитку для країни та приносять біль і гнів в серця українців.

"Махрового ідіота не можна ховати за старістю. Негайно гнати, як мінімум знову на пенсію .. ", - додав міністр.

Пост Арсена Авакова у Фейсбук
Пост Арсена Авакова у Фейсбук
Пост Арсена Авакова у Фейсбук

Нагадаємо, що раніше портал "Українці" публікував детальну інформацію щодо інциденту з Фокіним, так учасник ТКГ висловив скандальну думку в рамках засідання комітету Верховної Ради з державного будівництва.

А також про чергову заяву скандальної телеведучої Сніжани Єгорової, за її думкою (яка за цікавою випадковістю збігається з думкою Петра Порошенка) Володимир Зеленський ймовірно вживає наркотичні речовини. "Ви перебуваєте в ситуації постійного стресу, який ви компенсуєте, можливо, за допомогою допінгів", - стверджує вона.