СБУ обшукала «bUd development» багаторічного «смотрящего» за Києвом Вадима Столара.

У ході обшуків вилучили документи про схемах і мільйони доларів. Столар побудував «піраміду» і «bUd development» чекає банкрутство. Компанія Столара вивела 60-80 млн. Дол вкладників в офшори. У справі фігурують співучасники Столара скандальні «дивляться» за ДАБІ (Державна архітектурно-будівельна інспекція) брати Юрій та Олексій Горові.

Столар і Горові «дерибанили» бюджет Києва наживалися на державних грошах, а потім виводили в офшори і фінансували таких активістів, як скандальний плівочник Гео Лерос. Столар на майбутніх місцевих виборах фінансує проросійських політиків Олександра Попова від ОТЗЖ.

Вадим Столар, Віталій Кличк Андрій Вавриш
Вадим Столар, Віталій Кличк Андрій Вавриш

Раніше було відомо, що Столар за домовленістю з Галатерніком видавлює Зубика з Одеси перед атакою в Києві.

Наближається велика битва забудовників. Вадим Столар ополчився на «Інтергал-Буд» Володимира Зубика, який піднявся на нафтотрафіку «Лівели».

Столар вже домовився про великий переділ в Одесі з оточенням Геннадія Труханова. Два тіньових мера - Одеси і Києва Володимир Галатернік і Вадим Столар погодили видавлювання Зубика з забудови ЖК La Mer через суди і активістів.

Вадим Столар
Вадим Столар

Це йде в руслі передвиборної агітації проти прибережної забудови, яку веде ОТЗЖ. У списку партії до облради на чолі з Вадимом Рабиновичем Столар знову викупив квоту Рабиновича, як і на парламентських виборах 2019 року.

Міську команду курирує Тетяна Плачкова, яка пройшла в парламент за квотою Столара. Її рухали на мера, але пішов екс-губернатор Микола Скорик від Сергія Льовочкіна.

Плачкова - цивільна дружина Олексія Горового. Брати Юрій та Олексій Горові з Одеси розставили своїх людей на всіх щаблях архітектурної інспекції. В Одесі у них все вирішувала Олена Айхель.

Через Горових намагалися ліквідувати ДАБІ та зробити три органу замість одного. Зараз Горові повертають свій вплив. Галатернік тісно пов'язаний з обома: разом з одним з братів він запалював на весіллі в Сен-Тропе, де Андрій Богдан провів День Незалежності-2019.

Вадим Столар
Вадим Столар

Одеса - це пробний камінь стійкості Зубика. Столара цікавить столичний бізнес-центр М8 на вулиці Московській в колишньому фасадній корпусі "Арсеналу", який примикає до приміщення, яке він викупив у Максима Микита і Дмитра Федотенко в минулому році.

Другий об'єкт - це забудова території ДП "Київський автомобільний ремонтний завод". Там теж сидить Зубик, хоче Столар.

Зубик терміново кинувся до Зе-команді з пропозицією зробити їх центральний партійний офіс в М8. Але Столар теж є, що запропонувати. Його останні торги були успішними - віце-мер Києва Володимир Слончак, поскандалив з поліцією в автомобілі п'яненький родички Столара Людмили Костенко, визнаний невинним.