Популярний блогер і телеведучий Сергій Іванов пише на своїй сторінці в Facebook, телеканал «НАШ» показав майстер-клас по споживанню лайна в прямому ефірі.

Сергій Іванов
Сергій Іванов

Все цілком логічно, адже, якщо ти починаєш транслювати в прямому ефірі втікачів педофілів і втікачів казнокрадів в якості експертів з усіх питань, то рано чи пізно дійдеш до похвали військовому злочинцеві, який убив тисячі твоїх співвітчизників.

Іванов відзначає, власне, що і зробив цей телеканал - наплював на пам'ять тисяч загиблих українців. З таким же успіхом можна було провести голосування, чи заслуговують на премію миру Гітлер - за Голокост або Сталін - за Голодомор.

опитування на телеканалі "НАШ"
опитування на телеканалі "НАШ"

"Яка повинна бути реакція здорової людини на це? Я думаю, головне - це глибока фізіологічна відраза до всіх учасників цього ефіру, враховуючи власника каналу. Вони і до цього були зашквареннимі, але це вже б'є всі межі допустимого", - написав журналіст.

Він додає, з боку держави також повинна бути реакція у вигляді позбавлення телеканалу ліцензії, інакше, навіщо нам всі ці інститути, які проковтнуть таке.

Раніше Українці писали, що саме час тепер побачити реакцію Нацради з теле- і радіомовлення. Після скандального опитування на телеканалі «Наш» можна прийти до висновку, що українців тупо провокують, розраховуючи на підвищення рейтингу, але в даному випадку, це вже не просто провокація, а наруга над мертвими, живими і ненародженими нашими співвітчизниками.

Ні про які принципи свободи слова не може йти й мови, потрібно задіяти будь-які можливості для закриття каналу і жорсткого буллінг телеведучих.

Володимир Путін
Володимир Путін

Про це на своїй сторінці в Facebook політичний аналітик Павло Нусс.

«Я розумію критику з приводу того, що президентство Порошенко було кілька дуже ліберальним по відношенню до проросійського сегменту на телебаченні, російські пропагандисти знищували не тільки рейтинг Порошенко і членів його команди, а й можливості критичного мислення в українців», - написав Павло Нусс.