Кремлівський блогер Анатолій Шарій, який намагається провести свою партію на місцевих виборах в Україні, влаштував істерику, коли дізнався рейтинги своєї партії за два тижні до виборів.

Його партію підтримують всього 1,9% українців.

Анатолій Шарій
Анатолій Шарій

У своєму телеграмі Шарій показав результати опитування відомої соціологічної групи "Рейтинг", результат опитування якої показав у Шарія всього 1,9% підтримки.

Більш того, кремлівський блогер обурився, що незручні факти про реальну соціологію його партії транслює канал Медведчука ZIK в прямому ефірі.

Шарій був настільки обурений, що почав ображати соціологів, які показали 2% підтримки його кишенькові партії.

"М'яко кажучи, не зовсім розумію, н * * * Я ZIK ставить куплений ... рейтинг ш * * х Від "Рейтинг"?... Ну виглядає вже зовсім по-дебільному", - заявив він.

рейтинг партії Шарія
рейтинг партії Шарія

На сайті відомої соціологічної компанії дані показують, що Шарій провалюється і не може подолати навіть прохідний бар'єр.

Раніше Українці писали, що відомий журналіст Сергій Іванов вже деякий час займається викриттям діяльності відомого проросійського і прокремлівсього псевдоблогера Анатолія Шарія.

Так, журналіст у відповіть на пости Шарія закликав приїхати його хоч до одного українського будинку та зробити фото.

Сергій Іванов
Сергій Іванов

"Подружжя фекального розбійника та шматка силікону, з яким він співмешкає, дуже обурилося моїм візитом до їхньої жлобятні. Мовляв, приїхав, сфотографувався і відразу уїхав. Ще й пришвидшене відео з камер виклав для наочності.

Позаяк цей девіант забанив мене ще в 14-му, прошу вас допомогти мені донести до нього зустрічну пропозицію.

Анатолій Шарій
Анатолій Шарій

Толю, я виклав фото з-під твого будинку. Пропоную тобі вчинити симетрично і викласти фото з-під мого. Або фото на фоні будь-якого українського будинку. Якщо зробиш, поговоримо. А поки ти сцикливо сидиш за парканом, ти не маєш права відкривати рота.

До речі, а де ж відео візиту до тебе ветеранів? Чи не записалося? І як там сусіди - вже прибрали дітей з вулиць подалі від тебе? Sad

Дякую за репост, друзі", - пише Сергій Іванов.