Місце терористів та вбивць українських громадян на Донбасі – за ґратами або на цвинтарі.

Так прокоментував на своїй сторінці у Facebook керівник Центрального штабу «Європейської Солідарності» Олександр Турчинов інформацію щодо відкриття проти нього, як він вважає, на вимогу очільника ОПЗЖ В. Медведчука кримінального провадження за непідписання Закону «Про недопущення переслідування та покарання осіб-учасників подій на території Донецької та Луганської областей».

Олександр Турчинов
Олександр Турчинов

“Не здивувався, що Офіс Генерального прокурора України працює над виконанням завдань, поставлених очільником “п‘ятої колони” Медведчуком та його зграєю, відкриваючи кримінальні справи на їх замовлення”, – сказав він.

“Що стосується амністії терористів та вбивць українських громадян на Донбасі, – вона неприпустима. Їх місце – за ґратами або на цвинтарі. Такою була моя позиція у 2014 році, такою вона залишається і зараз», – наголосив Олександр Турчинов.

Підписники Турчинова розсипалися у вдячних коментарях під постом колишнього очільника РНБО.

"Тримайтеся!!! Україна переможе! Дякуємо Богу, що Ви взяли на себе відповідальність у 2014 році та відстояли незалежність України!!!", - пише Сергей Геращенко.

"Дякуємо вам Олександре Валентиновичу ,за збережену Україну!!! Хай Господь їх покарає ,за їх переслідування!!!", - додає Мария Бондарець.

Щодо відкриття проти мене кримінальної справи на вимогу Медведчука і Ко. Не здивувався, що Офіс Генерального прокурора...

Posted by Олександр Турчинов on Friday, October 9, 2020

Деякі зауважили, що Турчинов та Порошенко недостатньо зробили у свій час та довго намагалися грати з Путіним у свої ігри.

"Ваша проблема у тому, що ви з Порошенком, грали у шахи проти кремлівської кліки в Україні, а вони зараз з вами грають у "чапаєва". Їм до одного місця доказова база у "злочинах" які вам інкримінують. Доведено справою про вбивство Шеремета. В нашій державі правоохоронна та судова системи кульгають на обидві ноги. Поки ви з соратниками не почнете шпіцувати по дорослому отих всяких медведчуків, портнових, дубінських, єрмаків вони вас будуть сприймати за слабаків", - пише Rostyslav Bryda.