Українці тримаються за животи крутого прикладу friendly fire - вогню по своїх. Нещодавно партія Порошенка" європейська солідарність " показала побудований за гроші Порошенка театр як приклад хаотичної забудови і руйнування.

Лідер молодіжної організації партії "Євросолідарність" Динара Хабібулаєва показала передвиборчий ролик партії, де йдеться про хаотичну забудову Києва, яка ведеться в останні роки. Відеоролик показаний на офіційній сторінці "європейської солідарності в Києві".

Петро Порошенко
Петро Порошенко

Територіальна організація "Євросолідарності" в Києві показала в ролику приклади хаотичної забудови столиці України, яка руйнує історичні будівлі і псує сам вигляд Києва.

Як приклади хаотичної забудови, що руйнує вигляд Києва, показали скандальний "Театр на Подолі", який повністю втратив свій колишній вигляд після реконструкції і це викликало чималі обурення серед киян.

Найцікавіше, що театр був відремонтований на гроші Петра Порошенка.

Як писали Українці раніше, Давид Жванія, екс-нардеп і колишній найближчий соратник Петра Порошенка, звинуватив того в організації продажу боєприпасів з українських складів до Сирії противникам режиму Башара Асада.

Про це він заявив у відео на своєму Youtube-каналі у четвер, 8 жовтня нинішнього року.

Петро Порошенко
Петро Порошенко

"Як Ви знаєте, я вже подав дві заяви в ДБР про злочини, скоєні злочинною групою Порошенка. Вони стосувалися подій Майдану. І тому Порошенко, звичайно, розповідатиме, що це політика, а не кримінал. Однак зараз я готую ще одну заяву в ДБР. І воно стосуватиметься вже не політичних подій-в даному випадку Порошенку буде складно викручуватися. Я готую заяву про продаж Порошенку в Сирію боєприпасів. У тому числі заборонених 400-т кілограмових фосфорних бомб", - сказав колишній нардеп.

Він стверджує, що Порошенко організовував продаж боєприпасів протягом двох років (2014-2016 роки). Покупцем нібито було одне з угруповань повстанців, які протистояли режиму Башара Асада.

"У мене є докази цього. Вони всі будуть приведені в заяві ДБР. Зазначу, що Порошенко продавав зброю в той час, коли наша армія на Донбасі відчувала брак озброєнь. Коли Україна просила у союзників надати нам будь-яку зброю. Ось такий ось це людина. Але це ще не все. Щоб приховати сліди свого злочину, Порошенко дав розпорядження влаштувати пожежу на військовому складі в Калинівці в 2017 році. Тоді люди Порошенка розповідали нам, що в підриві складу винні якісь російські терористи. Перед самим вибухом у Вінницькій області навіть організували антитерористичні навчання-це теж була частина спецоперації з відволікання уваги", - підсумував Жванія.