Зеленський у масці налякав дитину біля меморіалу Качинського в Одесі, але швидко виправив ситуацію знявши її.

Як повідомляє журналіст телеграм-каналу Павловскійньюз, президент Польщі Анджей Дуда і президент України Володимир Зеленський поклали квіти біля меморіальної дошки в пам'ять про польського президента Леха Качинського, який загинув в 2010 році в Смоленську.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

До слова, сам Дуда десять років тому її і відкривав, коли був головою президентської адміністрації, а родичі Качинського продовжують жити в Одесі.

В урочистому покладанні квітів також брали участь українські та польські військові.

Як повідомляли Українці раніше, 13 жовтня до нашої країни завітав поки що найкращий та найпривітніший наш сусід - Президент Польші Анджей Дуда.

Про це він зокрема повідомив у своєму Twitter.

"Сьогоднішній візит до нашого сусіда України особливо важливий. В період пандемії багато господарських секторів залежать від налагодження ще кращої міжнародної співпраці і прийняття конкретних рішень. Зв'язки між Польшею та Україною дуже міцні і разом працюємо заради ще більшого їх посилення", - написав Анджей Дуда чистою українською мовою.

Для України візит західного сусіда багато значить, так як Польша являється стратегічним партнером нашої держави.

Та й шо говорити - багато українців не знаходячи роботу на Батьківщині вимушені їхати на заробітки до Польші. Тож піклуватися про забезпечення прав українців за кордоном - один з пріорітетів нашої держави.

Українці у Twitter радо привітали президента сусідньої держави. А от поляки, яких, звісно у Анджея Дуди більшість, дорікнули йому за не використання державної мови.